פוליש לרצפה

שימו 🧡 - להזמנת השירות או קבלת הצעת מחיר לפוליש לרצפה, יש לחייג לטלפון 052-651-3838. הטלפון של המומחה שלנו לעבודות ליטוש, רובה ופוליש.

ללא כל ספק, פוליש לרצפה יבריק לכם את הרצפה ויותיר אותה נוצצת, וכך ישדרג לכם את הבית והתחושה בו. איך נדע איזה סוג פוליש מתאים לבית ולירצוף שלנו? אילו סוגים קיימים? לשאלות החשובות בנושא פוליש לרצפה הכנו את המדריך הזה שייעשה לכם סדר.

הסוגים ל-פוליש לרצפה שמבצעים כמעט בכל בית

קיימים שלושה סוגי פוליש לרצפה עיקריים: קריסטל, ווקס וסילר אשר ההבדל בינהם הוא שיטת העבודה, ביצוע וסוגי הרצפה. כמו כן, פוליש לרצפה עם כל אחת מהסוגים ישאיר את הרצפה שלכם מבריקה.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל לרצפה הוא תהליך המסיר שריטות, כתמים ופגמים נוספים על פני הרצפה. חברת הניקיון על ידי שימוש במכונת פוליש מחדירה כמות מסוימת של חומר הרצפה במספר שלבים. התוצאה הסופית כאמור היא רצפה נוצצת ומבריקה, שמעניקה מראה חדש לגמרי. פוליש הוא הפתרון הנכון לחידוש הריצוף ללא החלפת הרצפה.

כמו כן, מניסיון עשיר של חברתינו, חשוב לציין שלא ניתן לעשות פוליש קריסטל על גרניט פורצלן שעלול להזיק רבות לרצפה מסוג זה.

פוליש ווקס

פוליש ווקס, כשמו כן הוא, נעשה באמצעות ווקס.

קבלן הפוליש מורח את הווקס לאורך כל הריצוף בעזרת מכונת גלגל מסתובב (סוג של מכונת פוליש). הווקס בשונה לפוליש קריסטל, אינו מוחדר אל תוך הרצפה, אלא יוצר שכבת רצפה מבריקה.

ווקס הינו חומר המזכיר שעווה, שעובד כמבריק וכמחליק משטחים ורצפה.

פוליש סילר

סילר הינו חומר המתאים יותר לאיטום ומטרתו אינה בהכרח ניקיון. המטרה העיקרית של חומר הסילר היא איטום של הרצפה מפני חדירת לחות ולכלוכים שונים, שעל הדרך נותן אפקט הברקה.

פוליש סילר בשונה מקריסטל ובדומה לווקס, הינו מריחת הסילר כשכבה חיצונית על פני הרצפה וללא החדרת החומר אל תוך הריצוף עצמו. כמו כן, פוליש סילר מבוצע ללא שימוש במכונה ובעצם זו עבודה ידנית שכל אחד יכול לבצע, גם אתם. אך מומלץ להתייעץ איתנו או כל חברת ניקיון אחרת, שתדע להכווין אתכם על סוג הסילר המתאים לסוג הריצוף אותו תרצה להבריק.

איך לדעת איזה סוג פוליש לרצפה מתאים לי?

עכשיו שאתם מכירים את השוני בן סוגי הפוליש, הדבר הבא להכיר מתי באמת סוג הפוליש ייעשה את העבודה ואם בכלל פוליש הוא הפתרון עבורכם.

אחרי שנים של ניסיון, אנחנו מביאים הכל לידי כתב כדי שתדעו איך לבחור את סוג הפוליש לרצפה שלכם, כך שכל הכתוב הוא לא תאוריה אלא פרקטיקה ויש לעבוד לפי הכללים.

להלן שלושה כללים שיש לבדוק:

כלל מס’ אחד: מה מצב הרצפה?

מצב הריצפה הוא הדבר הראשון שישפיע על סוג הפוליש. כאמור, פוליש קריסטל הינו “אגרסיבי” יותר מפוליש ווקס או סילר, כיוון שיש החדרת חומרים אל תוך הריצוף עצמו, לכן במידה ומצב הריצוף רעוע ולא יציב, מומלץ שלא לבצע זאת בכדי לא לגרום יותר נזק לרצפה. לכן, פוליש ווקס או סילר יהיו הפיתרון הנכון עבורכם, שעדיין יבריק את הרצפה וייתן לכם את המראה החדש והנקי.

למצב הרצפה יש קשר ישיר לעבודת פוליש לרצפה ולכן מומלץ להתייעץ עם חברת ניקיון או קבלן מומחה בתחום.

עם זאת, במידה והריצוף שלכם מלא בשריטות ושחוק, ייתכן כי פוליש הוא לא הפתרון שלכם אלא דווקא ליטוש אבן. מטרת הליטוש היא לחדש את המרצפות. לאחר עבודת הליטוש, תוכלו לבצע את פוליש לרצפה שייתן האפקט הרצוי והנקי.

כלל מס’ שתיים: תקציב

בכל נושא פוליש לרצפה וחידוש מרצפות, חשוב להעניק מחשבה לתקציב שיש. פוליש קריסטל הוא האיכותי ביותר בקטגוריה ולכן גם היקר ביותר. פוליש קריסטל ופוליש ווקס זולים יותר והחיסכון בהם יכול להגיע ליותר מ-1500 ש”ח.

הקדישו מחשבה לתקציב כדי להתאים את סוג הפוליש לרצפה ולתקציב.

כלל מס’ שלוש: תזוזה ותנועה

זה בטח לא היה צפוי עבורכם, אבל כן, התנועה היא עוד כלל שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים את סוג הפוליש לרצפה. בקניונים התנועה גבוהה, לכן עבודת הפוליש לא תחזיק הרבה זמן באופן יחסי, ולכן הבחירה של הבעלים תהיה פוליש קריסטל – איכותי יותר שיחזיק יותר זמן.

אתם לא קניון, אבל נסו להשוות בערך את מצב התנועה אצלכם, ככל שהתנועה גדולה כדאי לחשוב על סוג פוליש איכותי יותר בכדי לשמור על תוצאה לטווח הארוך.

מחירון פוליש לרצפה

עבודת פוליש לרצפה מתומחרת לפי מטר רבוע, ומתחלקת בדר”כ בצורה הזו:

פוליש קריסטל – 20-30 ש”ח למטר רבוע בודד.

פוליש ווקס או סילר – 10-15 ש”ח למטר רבוע בודד.

איך שומרים על הרצפה אחרי עבודת פוליש?

אחרי שבחרתם את סוג הפוליש המתאים והנכון לרצפה שלכם, הזמנתם קבלן והעבודה בוצעה, כל שנותר לכם הוא לשמור על הרצפה. איך עושים את זה? בכמה דרכים:

במידה ומדובר בפוליש ווקס או סילר – התחזוקה שלו היא בערך אחת לשנה

תחזוקה עבודת פוליש קריסטל – בדרך כלל אחת ל-3 שנים

שטיפת הרצפה היא חומרי ניקוי איכותיים, הסטנדרטים עלולים להזיק לשכבת הפוליש

חשוב לציין: הזמנת עבודת פוליש קריסטל, לאחר שעשיתם פוליש ווקס או סילר, עלולה להיות יקרה יותר כיוון ששאריות הווקס שנותרו משפיעות על זמן העבודה כיוון שצריך להסיר אותם בכדי להחדיר את חומרי הקריסטל אל תוך הריצוף.

ההמלצה שלנו – עלינו!

חברתינו צברה ניסיון רב שנים בתחום הניקיון והעבודת הפוליש. ייצרנו ריצוף מבריק ונקי למלונות, בניינים ובתים פרטיים בכל הארץ, וכן גם למלונות בפראג. אנו זמינים לתת שירות מקצועי ועבודה פרפקציוניסטית ומבטיחים לכם תוצאה שתרצה אתכם ואף יותר, תוך מתן שירות אדיב ואישי ועמידה בזמני הפרוייקט המוגדרים.

מה היה לנו עד עכשיו
חברת ניקיון EYS כאן לעזור לכם בכל שירותי ניקיון שתצטרכו. צרו קשר עכשיו ואנו נדאג לתת לכם שירותי ניקיון מקצועיים ביותר, על ידי צוות אדיב ומנוסה!
פוליש לרצפה
פוליש לרצפה
חברת ניקיון מומלצת
חברת ניקיון מומלצת